Fundacja Nieinni

Fundacja Nieinni jest organizacją, która dzięki pomocy ludzi dobrej woli, stara się zjednoczyć ludzi dla wspólnej sprawy. Wspieramy działalność społeczną w zakresie kulturalnym, edukacyjnym oraz akcje mające na celu dobro publiczne. Zapoznaj się z naszą stroną internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszej misji oraz nadchodzących wydarzeniach. Mamy nadzieję, że krok po kroku, uda nam się przemienić naszą rzeczywistość w lepsze miejsce. Zbiórka do puszek dla Wojtka - adresy punktów z puszkami.

OVERVIEW

The web page fundacja-nieinni.org currently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have traversed four pages inside the website fundacja-nieinni.org and found two websites associating themselves with fundacja-nieinni.org. There is two contacts and directions for fundacja-nieinni.org to help you contact them. The web page fundacja-nieinni.org has been on the internet for five hundred and thirty-two weeks, thirteen days, nineteen hours, and six seconds.
Addresses
Online Since
Apr 2014

FUNDACJA-NIEINNI.ORG TRAFFIC

The web page fundacja-nieinni.org has seen fluctuating levels of traffic through the year.
Traffic for fundacja-nieinni.org

Traffic ranking (by month) for fundacja-nieinni.org

Traffic ranking by day of the week for fundacja-nieinni.org

FUNDACJA-NIEINNI.ORG HISTORY

The web page fundacja-nieinni.org was began on on April 23, 2014. As of today, it is five hundred and thirty-two weeks, thirteen days, nineteen hours, and six seconds young.
REGISTERED
April

SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJA-NIEINNI.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-nieinni.org Mobile Screenshot of fundacja-nieinni.org Tablet Screenshot of fundacja-nieinni.org

Anna Tutaj

PARTYZANTOW 11

SOSNOWIEC, 41-200

11 Internet Sp. z o.o.

Host Master

ul. ZLOTA, nr 59

Warszawa, 00-120

FUNDACJA-NIEINNI.ORG SERVER

Our crawlers identified that a single root page on fundacja-nieinni.org took one thousand four hundred and ninety-one milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so therefore we consider fundacja-nieinni.org not secure.
89.161.216.57

NAME SERVERS

ns-pl.1and1-dns.org
ns-pl.1and1-dns.pl
ns-pl.1and1-dns.biz
ns-pl.1and1-dns.com

We caught that this domain is utilizing the IdeaWebServer/v0.80 os.

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page fundacja-nieinni.org states the following, "Fundacja Nieinni jest organizacją, która dzięki pomocy ludzi dobrej woli, stara się zjednoczyć ludzi dla wspólnej sprawy." I saw that the webpage also stated " Wspieramy działalność społeczną w zakresie kulturalnym, edukacyjnym oraz akcje mające na celu dobro publiczne." They also said " Zapoznaj się z naszą stroną internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszej misji oraz nadchodzących wydarzeniach. Mamy nadzieję, że krok po kroku, uda nam się przemienić naszą rzeczywistość w lepsze miejsce. Zbiórka do puszek dla Wojtka - adresy punktów z puszkami."

ANALYZE SUBSEQUENT WEB SITES

Działalność

IPN - Instytut Pamięci Narodowej. Towarzystwo Przyjaciół Grodna i Wilna Oddział w Lublinie. Związek Polaków w Estonii Polonia. PANNY SPRAWIEDLIWE WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA - PATRONAT FUNDACJI NIEPODLEGŁOŚCI. Na czele oraz Jerzy Mazzoll.

Fundacja Wsparcia Policjantów

Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego OPP i jest umieszczona w rejestrze Ministra Sprawiedliwości. Fundacja działa na terenie całej Polski z siedzibą w Warszawie, ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa. 87 1440 1299 0000 0000 0794 6977.

Strona Główna - Fundacja Onkologiczna DSS

Fundacja i Forum po 8 latach. 12 Zlot Forumowiczów Jesteśmy z Wami już 8 lat Wyróżnili nas Napisali o nas. Aż trudno w to uwierzyć, ale 19 stycznia bieżącego roku minęło 8 lat. Od momentu kiedy powstało nasze forum onkologiczne. 5-7 maja odbędzie się 12 Zlot Forumowiczów. Aż trudno w to uwierzyć, ale 19 stycznia bieżącego roku minęło 8 lat. Od momentu kiedy powstało nasze forum onkologiczne.

Strona główna

Podsumowanie II edycji Patriotycznej Gry Komunikacyjnej. Polskie Państwo Podziemne - kompendium. Repozytorium AK - Filmy fabularne. Repozytorium AK - Książki elektroniczne. Repozytorium AK - Filmy dokumentalne. Żołnierze polscy zawiesili na Dworze Artusa w Gdańsku biało-czerwony sztandar.

Fundacja Gospodarcza Pro Europa Szkolenia na miarę

Polska i Grecja gościnne, jak zawsze! Kształcenie zawodowe w obszarze usług pielęgnacyjno-opiekuńczych. Kształcenie i szkolenie osób bezrobotnych przez służby zatrudnienia. Polska i Grecja gościnne, jak zawsze! Kształcenie zawodowe w obszarze usług pielęgnacyjno-opiekuńczych. Kształcenie i szkolenie osób bezrobotnych przez służby zatrudnienia. SZKOLENIA I KURSY PROJEKTY UE INNOWACJE.